Customize
layout
Full-Width
Boxed
Skin
Light
Dark
Blue
Red
Green
Flamingo
Examples of colors
Sticky Navigation
ON
OFF
Navigation Shadow
Example1
Example2
Example3
No shadow
Navigation icon
ON
OFF
Dropdown Menu Effect
Slide
Fade
Skew
Home
NEWS
INFORMACJE O TURNIEJU
INFORMACJE OGÓLNE
NAGRODY I PUNKTY ATP
LOKALIZACJA
ZAWODNICY
PLAN GIER
ZAKOŃCZONE MECZE
WYNIKI
GRA POJEDYNCZA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA PODWÓJNA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA POJEDYNCZA – ELIMINACJE
SPONSORZY
GALERIA ZDJĘĆ
Menu
Home
NEWS
INFORMACJE O TURNIEJU
INFORMACJE OGÓLNE
NAGRODY I PUNKTY ATP
LOKALIZACJA
ZAWODNICY
PLAN GIER
ZAKOŃCZONE MECZE
WYNIKI
GRA POJEDYNCZA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA PODWÓJNA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA POJEDYNCZA – ELIMINACJE
SPONSORZY
GALERIA ZDJĘĆ
Home
NEWS
INFORMACJE O TURNIEJU
INFORMACJE OGÓLNE
NAGRODY I PUNKTY ATP
LOKALIZACJA
ZAWODNICY
PLAN GIER
ZAKOŃCZONE MECZE
WYNIKI
GRA POJEDYNCZA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA PODWÓJNA – TURNIEJ GŁÓWNY
GRA POJEDYNCZA – ELIMINACJE
SPONSORZY
GALERIA ZDJĘĆ
Gra pojedyncza mężczyzn – Eliminacje
Talex Open 2023
1 runda
2 runda
3 runda
wersja do druku
Lukas Palovic
(SVK) [1]
Bye
()
Lukas Palovic
Dimitris Sakellaridis
(GRE)
Marcel Politowicz
(POL)
6
7
4
5
Dimitris Sakellaridis
Przemysław Michocki
(POL)
Mateusz Kułakowski
(POL)
6
6
3
2
Przemysław Michocki
Bye
()
Piotr Kusiewicz
(POL) [9]
Piotr Kusiewicz
Michael AGWI
(IRL) [2]
Bye
()
Michael AGWI
Ivo Vercik
(SVK)
Filip Pieczonka
(POL) [WC]
2
3
6
6
Filip Pieczonka
Andrea Meduri
(ITA)
Kacper Szymkowiak
(POL)
6
6
4
2
Andrea Meduri
Bye
()
Mikołaj Lis
(POL) [10]
Mikołaj Lis
Piotr Matuszewski
(POL) [3]
Bye
()
Piotr Matuszewski
Vojtech Vlkovsky
(CZE)
Adam Blecha
(CZE)
7
3
15
5
6
13
Vojtech Vlkovsky
Breno Rossetto Urvaneja
(BRA)
Mikołaj Plenkiewicz
(POL) [WC]
6
6
3
4
Breno Rossetto Urvaneja
Bye
()
Tomas Vaise
(LTU) [14]
Tomas Vaise
Hernando Jose Escurra Isnardi
(PAR) [4]
Bye
()
Hernando Jose Escurra Isnardi
Egor Baklanov
(UKR)
Facundo Bermejo
(ARG)
3
6
9
6
3
11
Facundo Bermejo
Mateusz Cisło
(POL)
James Beaven
(GBR)
6
6
4
3
Mateusz Cisło
Bye
()
Pijus Vaitiekunas
(LTU) [16]
Pijus Vaitiekunas
Mateusz Terczyński
(POL) [5]
Bye
()
Mateusz Terczyński
Anthony Wright
(GBR)
Juliusz Bienkiewicz
(POL)
6
5
6
5
7
7
1
10
Juliusz Bienkiewicz
Michał Matuszewski
(POL)
Maciej Matuszczyk
(POL)
6
7
3
5
Michał Matuszewski
Bye
()
Siim Troost
(EST) [11]
Siim Troost
Ignacio Novo
(ARG) [6]
Bye
()
Ignacio Novo
Kamil Kęsy
(POL) [WC]
Alan Bojarski
(POL)
0
0
6
6
Alan Bojarski
Marcel Dzieło
(POL) [WC]
Mikołaj Borkowski
(POL)
6
6
2
4
Marcel Dzieło
Bye
()
Gabriel Matuszewski
(POL) [15]
Gabriel Matuszewski
Tomas Jirousek
(CZE) [7]
Bye
()
Tomas Jirousek
Jakub Konklewski
(POL) [WC]
Maciej Kos
(POL) [WC]
1
1
6
6
Maciej Kos
Miłosz Sroka
(POL)
Lech Gontar
(POL)
6
4
5
7
7
7
Lech Gontar
Bye
()
Akram El Sallaly
(EGY) [13]
Akram El Sallaly
Martin Zeljenka
(HUN) [8]
Bye
()
Martin Zeljenka
Adam Bajurko
(POL)
James Markiewicz
(GBR)
6
7
3
5
Adam Bajurko
Kacper Wasiak
(POL) [WC]
Michalis Sakellaridis
(GRE)
2
6
2
6
7
7
Michalis Sakellaridis
Bye
()
Yann Wójcik
(POL) [12]
Yann Wójcik
Sponsor Tytularny
Zaplanowane mecze
Niedziela: 2023.08.27
Kort 1
1. Gra pojedyncza - finał
11:00
G. Kravchenko
vs
L. Rodriguez
2022 Created By App n Down
aplikacje mobilne
i zaawansowane rozwiązania internetowe
Polish
Czech
English
French
German
Italian
Polish
Portuguese
Russian
Spanish