Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

Talex Open 2018
Poniedziałek 2018.08.20

D1
Kort 1
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
P. NOUZA (CZE) [1] vs P. GALUS (POL)
 6-0  6-0    
n.b. 11:30 zakończony
2. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
K. DRZEWIECKI (POL) [4] vs S. ZUKAUSKAS (LTU)
 4-6  6-3  6-4  
n.b. 13:00 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
C. LINDELL (SWE) vs M. RAJSKI (POL)
 6-2  6-4    
n.b. 15:00 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
M. DEMBEK (POL)
A. KAPAS (POL)
vs E. DISCHINGER (BRA)
R. STANEK (CZE)
 1-6  5-7    
f.b. zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
M. SMOLA (POL)
R. STROMBACHS (GER)
vs A. DUBRIVNYY (RUS)
V. SHCHERBA (UKR)
 4-6  4-6    
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
V. SHCHERBA (UKR) [7] vs M. BORKOWSKI (POL)
 6-2  6-4    
n.b. 11:30 zakończony
2. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
M. MIKULA (POL) vs V. KOSTIN (GER)
 6-4  6-3    
n.b. 16:00 zakończony
3. Gra podwójna – 1 runda
P. CIAS (POL) [WC]
M. POLITOWICZ (POL) [WC]
vs P. SAKAMOTO (BRA)
J. SORGI (BRA)
 3-6  4-6    
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
N. MASHTAKOV (UKR) [2] vs M. WARGOCKI (POL)
 6-4  7-6(4)    
n.b. 11:30 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
E. DISCHINGER (BRA) vs V. ORLOV (UKR)
 6-7(4)  6-7(5)    
n.b. 13:00 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
G. BROUWER (NED) [6] vs J. PEREIRA (BRA)
 6-4  6-3    
n.b. 15:00 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
N. MASHTAKOV (UKR)
V. ORLOV (UKR)
vs P. NOUZA (CZE) [4]
D. SKOCH (CZE) [4]
 4-6  3-6    
n.b. 17:00 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda
G. GIGOUNON (BEL) [3]
J. VANNESTE (BEL) [3]
vs G. BROUWER (NED)
J. SELS (NED)
 6-2  7-6(4)    
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
G. KRAVCHENKO (UKR) vs K. MLAZGA (POL)
 6-1  6-1    
n.b. 11:30 zakończony
2. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
R. STROMBACHS (GER) [8] vs P. GRYNKOWSKI (POL) [9]
 1-6  1-6    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
A. ANDRZEJCZUK (POL) [3] vs A. MLAZGA (POL)
 5-7  6-3  6-2  

2017 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe