Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

Talex Open 2019
Wtorek 2019.08.20

D2
D7
Kort 1
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. RAJSKI (POL) [3] vs K. GAJEWSKI (POL) [WC]
 6-1  6-3    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. SKONIECZNY (POL) vs M. SZMYRGALA (POL) [13]
 3-6  5-7    
n.b. 14:00 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
D. YEVSEYEV (KAZ) [1] vs J. ZIELINSKI (POL) [WC]
 7-6(4)  6-0    
n.b. 15:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
P. GALUS (POL)
M. MIKULA (POL)
vs S. KYRATZIS (CYP)
I. STAMOULOS (GRE)
 6-0  7-6(5)    
Kort 2
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
D. NAZARUK (POL) [6] vs S. KYRATZIS (CYP) [10]
 7-6(2)  4-6  10-6  
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
P. GALUS (POL) [8] vs N. TADYSZAK (POL)
 6-1  6-1    
n.b. 14:00 zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda
G. OLIVIERI (ARG) [IR] vs P. CIAS (POL)
 6-2  6-2    
n.b. 15:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
N. PREHN (GER)
P. SAMOSI (SVK)
vs K. GAJEWSKI (POL) [WC]
N. TADYSZAK (POL) [WC]
 1-6  1-6    
Kort 3
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. ROSENKRANZ (GER) [2] vs I. STAMOULOS (GRE) [12]
 6-1  6-0    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
J. BIENKIEWICZ (POL) vs M. BORKOWSKI (POL) [9]
 6-0  6-3    
n.b. 14:00 zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda
R. STROMBACHS (GER) vs M. ZEKIC (SRB) [6]
 6-4  3-6  2-6  
n.b. 15:30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda
V. KOPRIVA (CZE) [4]
A. VELOTTI (ARG) [4]
vs M. RAJSKI (POL)
Y. WOJCIK (POL)
 6-4  6-4    
Kort 4
10:00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
K. DRZEWIECKI (POL) [4] vs F. KOLASINSKI (POL) [11]
 7-5  5-7  10-12  
n.b. 15:30 zakończony
2. Gra podwójna – 1 runda
V. SAFRANEK (CZE)
J. SATRAL (CZE)
vs M. BORKOWSKI (POL)
D. NAZARUK (POL)
 3-6  7-5  11-9  

2017 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe