Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

Talex Open 2021
Środa 2021.08.25

Kort 1
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
S. Mochizuki (JPN) [1] [JE] vs V. Aboian (ARG) [Q]
 7-6(7)  4-6  6-3  
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
D. Taczała (POL) [WC] vs B. Zgoła (POL) [WC]
 3-6  6-7(2)    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
R. Burruchaga (ARG) vs M. Eriksson (SWE) [4]
 6-2  6-1    
n.b. 15.30 zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda MDD
S. Mochizuki (JPN)
J. Pereira (BRA)
vs F. Gill (GBR)
J. Jermar (CZE)
 7-6(5)  0-6  10-5  
TBA zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda MDD
M. Mikula (POL)
Y. Wójcik (POL)
vs R. Burruchaga (ARG)
A. Lingua Lavallen (ARG)
 6-3  5-7  7-10  
Kort 2
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
J. Pereira (BRA) [LL] vs F. Pieczonka (POL) [WC]
 5-7  6-4  6-2  
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Rajski (POL) [SE] vs I. Marcondes (BRA)
 0-3      ret.  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
I. Liutarevich (BLR) vs A. Orlikowski (POL) [WC]
 6-2  5-7  3-6  
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda MD
A. Thanos (GRE) [LL] vs M. Podzus (LAT) [5]
 2-6  3-6    
TBA zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda MDD
F. Bergevi (SWE) [1]
M. Eriksson (SWE) [1]
vs M. Politowicz (POL) [WC]
D. Taczała (POL) [WC]
 6-1  6-3    
Kort 3
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
F. Calvo Barcelo (ARG) vs F. Gill (GBR)
 3-6  6-7(9)    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
Y. Wójcik (POL) [SE] vs L. Aboian (ARG) [Q]
 4-6  6-3  6-7(2)  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Mikula (POL) [Q] vs Y. Oliel (ISR) [2]
 6-3  6-4    
TBA zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda MDD
A. Oetzbach (GER)
M. Scaglia (FRA)
vs G. Klier Junior (BRA) [2]
I. Marcondes (BRA) [2]
 3-6  4-6    
Kort 4
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
F. Peliwo (CAN) [3] vs P. Ciaś (POL)
 5-7  0-6    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
A. Lingua Lavallen (ARG) vs F. Kolasiński (POL)
 6-7(6)  6-1  6-1  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
W. Leite (BRA) [7] vs S. Gima (ROU)
 4-6  6-3  3-6  
TBA zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda MDD
T. Hands (GBR)
H. Wendelken (GBR)
vs M. Pawelski (POL) [WC]
F. Pieczonka (POL) [WC]
 5-7  4-6    
Kort 5
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda MD
F. Bergevi (SWE) vs A. Oetzbach (GER) [Q]
 4-6  2-6    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda MD
H. Wendelken (GBR) [Q] vs G. Klier Junior (BRA) [8]
 3-6  6-4  6-2  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda MD
M. Zukas (ARG) [6] vs M. Zormann (BRA) [Q]
 6-3  4-6  7-6(8)  
TBA zakończony
4. Gra podwójna – 1 runda MDD
L. Aboian (ARG)
V. Aboian (ARG)
vs V. Caripi (RSA)
L. Gerch (GER)
 7-6(5)  4-6  10-7  

2021 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe