Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

Talex Open 2021
Niedziela 2021.08.22

Kort 1
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Pawelski (POL) vs S. Sikharulidze (GEO)
 7-5  6-4    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
G. Biliński (POL) vs A. Bojarski (POL)
 4-6  1-6    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
M. Politowicz (POL) vs T. Mukhtarulin (UKR)
 7-5  6-4    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
O. Weightman (GBR) [2] vs I. Kazakov (RUS)
 6-3  2-6  1-10  
f.b. zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
H. Wendelken (GBR) [3] vs V. Vlkovsky (CZE)
 6-3  6-4    
Kort 2
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Stasiak (POL) [WC] vs V. Aboian (ARG) [10]
 1-6  0-6    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Chudy (POL) vs P. Sowiński (POL)
 6-4  2-6  10-1  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
P. Michocki (POL) [WC] vs L. Moro Almeida (BRA)
 6-0  6-2    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. Pereira (BRA) [1] vs L. Allen (GBR)
 6-2  6-2    
f.b. zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
J. De Jager (NED) vs I. Stamoulos (GRE)
 6-3  6-2    
Kort 3
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
L. Aboian (ARG) [6] vs M. Cisło (POL)
 6-0  6-0    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Thanos (GRE) [4] vs P. Samosi (SVK)
 6-1  6-2    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
D. Kuczyński (POL) vs A. Oetzbach (GER) [11]
 0-4      ret.  
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
Y. Onuma (GBR) vs M. Strestian Stamati (MDA)
 6-3  7-6(0)    
f.b. zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
A. Vasquez Gehrke (GER) vs J. Bienkiewicz (POL)
 3-6  0-6    
Kort 4
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
S. Brzeziński (ITA) vs T. Hands (GBR) [8]
 6-3  6-3    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
T. Yamanaka (JPN) [5] vs D. Graf (GER)
 7-6(6)  1-6  8-10  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
L. Aregger (SUI) vs M. Mikula (POL) [7]
 1-6  0-6    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
D. Langmajer (CZE) vs M. Zormann (BRA) [WC]
 4-6  1-6    
f.b. zakończony
5. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
F. Calvo Barcelo (ARG) vs A. Bronka (AUS) [12]
 6-0  6-2    
Kort 5
f.b. zakończony
1. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
B. Andrzejczak (POL) vs J. Jermar (CZE)
 6-3  3-6  5-10  
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
S. Ilnytskyy (UKR) vs M. Meneghetti (ITA)
 6-2  6-3    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
T. Loof (NED) vs F. Peters (GER)
 5-7  3-6    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 1 runda eliminacji
L. Da Silva (GER) vs M. Scaglia (FRA) [9]
 1-6  3-6    

2021 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe