Customize

layout

Skin

Examples of colors

Sticky Navigation

Navigation Shadow

Navigation icon

Dropdown Menu Effect

Plan gier

Talex Open 2021
Wtorek 2021.08.24

Q3-D1
Kort 1
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. Pawelski (POL) vs S. Brzeziński (ITA)
 3-6  4-6    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. Politowicz (POL) vs A. Oetzbach (GER) [11]
 3-6  2-6    
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
J. Pereira (BRA) [1] vs Y. Onuma (GBR)
 6-0  6-0    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
D. Graf (GER) vs A. Oetzbach (GER) [11]
 0-4      ret.  
n.b. 16.00 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda MDD
A. Orlikowski (POL) [WC]
B. Zgoła (POL) [WC]
vs I. Liutarevich (BLR) [3]
M. Podzus (LAT) [3]
 7-6(4)  6-2    
TBA zakończony
6. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
H. Wendelken (GBR) [3] vs F. Calvo Barcelo (ARG)
 6-2  6-3    
Kort 2
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
L. Aboian (ARG) [6] vs J. Jermar (CZE)
 6-2  6-4    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
P. Michocki (POL) [WC] vs M. Mikula (POL) [7]
 6-2  3-6  3-10  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
M. Zormann (BRA) [WC] vs M. Scaglia (FRA) [9]
 6-1  7-5    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
I. Kazakov (RUS) vs M. Mikula (POL) [7]
 1-6  2-6    
n.b. 16.00 zakończony
5. Gra podwójna – 1 runda MDD
W. Leite (BRA) [4]
M. Zukas (ARG) [4]
vs D. Nazaruk (POL)
M. Rajski (POL)
 6-2  6-0    
Kort 3
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
A. Bojarski (POL) vs V. Aboian (ARG) [10]
 6-4  4-6  8-10  
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
D. Graf (GER) vs S. Ilnytskyy (UKR)
 6-4  2-6  10-6  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
H. Wendelken (GBR) [3] vs J. De Jager (NED)
 6-1  6-3    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
L. Aboian (ARG) [6] vs S. Brzeziński (ITA)
 6-2  6-7(7)  10-6  
TBA zakończony
5. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
J. Pereira (BRA) [1] vs M. Zormann (BRA) [WC]
 4-6  3-6    
Kort 4
10.00 zakończony
1. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
A. Thanos (GRE) [4] vs A. Chudy (POL)
 7-6(2)  6-4    
f.b. zakończony
2. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
I. Kazakov (RUS) vs F. Peters (GER)
 2-6  7-5  10-3  
f.b. zakończony
3. Gra pojedyncza – 2 runda eliminacji
J. Bienkiewicz (POL) vs F. Calvo Barcelo (ARG)
 4-6  2-6    
f.b. zakończony
4. Gra pojedyncza – 3 runda eliminacji
A. Thanos (GRE) [4] vs V. Aboian (ARG) [10]
 6-7(2)  1-6    

2021 Created By App n Down aplikacje mobilne i zaawansowane rozwiązania internetowe